O mnie

Nazywam się Piotr Grabczak. Jestem młodym WebMaster’em, które swoje kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu witryn internetowych prezentuje w profesjonalnie wykonanych projektach. Tworzę strony internetowe, sklepy, loga, ulotki i inne projekty graficzne. Każdy projekt staram wykonywać z największą dokładnością i tak, by dany klient był zawsze zadowolony.
Zarówno tworząc, jak i współpracując z różnymi firmami, nabieram doświadczenia, które pomaga mi się cały czas rozwijać.

Tutaj nie ma licytacji na dni czy godziny pracy – jest za to całościowy projekt, do którego Pan Piotr podchodzi z pełną odpowiedzialnością i nastawieniem na cel. Jest godnym zaufania partnerem Firmy, dla którego praca zdalna nie stanowi żadnej bariery, a kultura w komunikacji jest priorytetem.
Anna Krawczyk, KosmetycznaGlinka.pl

Tworzę projekty dla firm i klientów indywidualnych.

Specjalizuję się w tworzeniu witryn internetowych, wykorzystując:

  • Języki programowania HTML/XHTML, CSS, PHP
  • Gotowe już silniki CMS typu PrestaShop, czy też WordPress
  • Programy graficzne takie jak np. Adobe PhotoShop
  • Standardy dot. tworzenia stron WWW

Termin realizacji moich prac nie jest określony. To, jak długo będę współpracował z danym klientem zależy tylko i wyłącznie od tego, czy klient będzie zadowolony i czy będzie chciał, bym dalej z nim współpracował.
Po wykonaniu danego projektu jestem cały czas otwarty na potrzeby klienta i służę mu pomocą długi czas po zakończeniu jego realizacji.

Charakterystyka moich prac:

  • Estetyka wykonania, ładny i niepowtarzalny wygląd strony,
  • Czytelna, przemyślana struktura strony,
  • Intuicyjna obsługa,
  • Dokładność w każdym szczególe.

Ceny moich prac nie są stałe. To, ile kosztować będzie dany projekt zależy od wielkości strony, jej struktury i rodzaju. Każdy projekt wykonuje biorąc pod uwagę budżet klienta tak, aby każdy z nas był zadowolony z osiągniętego celu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p. Piotrem Grabczakiem. W całości autorski projekt strony spodobał się zarówno nam, jak i naszym Pacjentom. Serwis został wykonany pomysłowo, jest prosty w obsłudze i przejrzysty. Doceniamy inicjatywę i dziękujemy za zaangażowanie.
Oleksandr Gorbatiuk
Centrum Leczenia i Rehabilitacji Kręgosłupa APIM w Krakowie”