Strony internetowe

Strony/serwisy internetowe wykonywane wg koncepcji własnej lub koncepcji klienta.

Wykonane przeze mnie strony internetowe:

Nazwa: clirk.pl
Data realizacji projektu: Sierpień 2016

Systemy:  Wordpress, HTML, CSS

Krótki opis:  Nowa wersja strony internetowej wykonana dla Centrum Leczenia i Rehabilitacji Kręgosłupa APIM w Krakowie. Serwis dla pacjentów przybliżający stosowaną w Centrum metodę rehabilitacji wg W.W.Jewminowa z wykorzystaniem Profilaktora Jewminowa.Terapia manualna, rehabilitacja kręgosłupa, masaże, gimnastyka korekcyjna dla dzieci, szkolenia metodyków.

Nazwa: infolinia-bankowa.pl
Data realizacji projektu: Luty 2016

Krótki opis:
Strona pośrednictwa finansowego infolinia-bankowa.pl, najlepsze produkty finansowe, kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, kredyty samochodowe, leasing.
Strona wykonana z zachowaniem prostoty, przejrzystości i intuicyjności.

Nazwa: nigra.pl
Data realizacji projektu: Luty 2016

Krótki opis:
Strona firmy Nigra – kompleksowe usługi remontowe, wykończenia wnętrz, instalacje elektryczne. Strona wykonana wg pomysłu klienta.

Nazwa: remont-poznan.com
Data realizacji projektu: Styczeń 2016

Nazwa: podrozeinfo.pl
Data realizacji projektu: Listopad 2015

Systemy:  Wordpress, HTML, CSS, PHP

Krótki opis:
Oficjalna, nowa strona Internetowego Biura Podróży PAPIRUS.
Strona została wykonana wg pomysłu klienta i dostosowana do jego potrzeb.

Nazwa: pzsambo.pl – Związek Sambo w Polsce
Data realizacji projektu: Październik 2015

Oficjalna strona Związku SAMBO w Polsce. Strona wykonana wg
pomysłu klienta i dostosowana do jego potrzeb.

Nazwa: Argilla.info
Data realizacji projektu:Luty 2015

Krótki opis:
Nowa wersja strony internetowej Argilla.info –  serwisie o glinkach kosmetycznych, kosmetykach naturalnych, kuracjach oraz terapiach leczniczych, roślinach i ziołolecznictwie.

Nazwa: kropelkaurody.pl
Data realizacji projektu: Styczeń 2015

Krótki opis:
 Strona internetowa Gabinetu Kosmetycznego Kropelka Urody.

Nazwa: Komornik-Krakow.com
Data realizacji projektu:Grudzień/Styczeń 2014/2015

Systemy:  HTML, CSS

Krótki opis:
Nowa wersja strony internetowej Kancelarii Komorniczej Komornika Jarosława Ziętary w Krakowie-Śródmieściu.

Nazwa: Komornik-Zietara.plxx3
Data realizacji projektu: Lipiec/Sierpień 2013

Krótki opis:
 Strona internetowa Kancelarii Komorniczej Komornika Jarosława Ziętary w Krakowie-Śródmieściu.

Nazwa: Komornik-Dylag.plxx2

Data realizacji projektu: Lipiec/Sierpień 2013

Krótki opis:
 Strona internetowa Kancelarii Komorniczej Komornika Magdaleny Dyląg w Krakowie-Krowodrzy.

Nazwa: SamboKrakow.pl
xx1Data realizacji projektu: Czerwiec 2013

Krótki opis:
 Strona internetowa Sambo Kraków – samoobrona bez broni, szkoła systemu walki Sambo, rosyjski system walki wręcz, sambo combat, sambo militarne, sambo sportowe, sambo bojowe, sistiema, samoobrona dla kobiet.

Nazwa: MivaPlywa.pl

mivaplywa

Data realizacji projektu: Czerwiec 2013

Krótki opis:
 Strona internetowa akcji „MIVA  pływa – bliżej Rio na lądzie i wodzie”  organizowanej w ramach 14. Ogólnopolskiego Tygodnia Św. Krzysztofa.
Wydarzenie to wpisuje się także w obchody Światowych Dni Młodzieży w Rio de Janeiro w Brazylii.

Nazwa: Komornik-Krakow.pl

Data realizacji projektu: Marzec- Kwiecień 2013

Krótki opis:
Strona kancelarii komorniczej Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj.
Zawiera wszelkie dane dotyczące kancelarii, pisma urzędowe, właściwość terytorialną, wnioski egzekucyjne i inne.

Nazwa: http://komornikkrakowinfo.pl/

Data realizacji projektu: Styczeń – Marzec 2013

Systemy: WordPress, HTML, CSS

Krótki opis:
Strona kancelarii komorniczej Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Krowodrzy Natalia Gaweł.

Nazwa: CLIRK.pl

Data realizacji projektu:  Październik/Listopad 2012

Systemy:  WordPress, HTML, CSS

Krótki opis:  Strona internetowa wykonana dla Centrum Leczenia i Rehabilitacji Kręgosłupa APIM w Krakowie. Serwis dla pacjentów przybliżający stosowaną w Centrum metodę rehabilitacji wg W.W.Jewminowa z wykorzystaniem Profilaktora Jewminowa.Terapia manualna, rehabilitacja kręgosłupa, masaże, gimnastyka korekcyj

na dla dzieci, szkolenia metodyków.

Nazwa: Argilla.info

Data realizacji projektu: Październik 2012

Systemy:  WordPress, HTML, CSS

Krótki opis: Serwis o glinkach kosmetycznych, kosmetykach naturalnych, kuracjach oraz terapiach leczniczych, roślinach i ziołolecznictiwe. Poruszający tematykę związaną z naturalnymi sposobami dbania o urodę i zdrowie. Kuracje domowe i gabinetowe. Argilloterapia, apiterapia, koloroterapia, su – dżok, aromaterapia